Adwokat Marek Garwarski - Kancelaria Adwokacka

Rzetelność. Profesjonalizm. Doświadczenie.

Uncategorized Rozwód przez Internet

Rozwód przez Internet

Rozwód przez Internet

Jesteś zdecydowany/a na rozwód i nosisz się z zamiarem złożenia pozwu rozwodowego, ale nie wiesz od czego zacząć, a do tego przebywasz poza Polską albo z dala od sądu?

Jak uzyskać rozwód przez Internet

Istnieje możliwość wniesienia pozwu, a następnie uczestnictwa w postępowaniu o rozwód w formie zdalnej to jest przez Internet. Bez konieczności kosztownych i czasochłonnych podróży do Polski z zagranicy. Bez konieczności osobistego stawiennictwa w sądzie. Nasza Kancelaria od kilku lat z powodzeniem prowadzi sprawy rozwodowe wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Dlatego sprawy o rozwód w takich przypadkach przeprowadzamy z wykorzystaniem Internetu. Klienci dzięki temu nie muszą stawiać się w budynku sądu.

Rola naszej Kancelarii

Podejmujemy wszelkie czynności faktyczne i prawne, by przygotować niezbędne dokumenty i pozew o rozwód, a następnie skutecznie reprezentować interesy naszych Klientów przed sądem. Przygotowanie pozwu o rozwód również odbywa się z udziałem naszych Klientów on-line.

Zapraszam do kontaktu z naszą Kancelarią Adwokacką W ramach porady uzyskać Państwo mogą wszelkie informacje w przedmiocie – rozwód przez Internet Adwokat rozwody Ostrołęka.

Moje zaangażowanie i ciężka praca na rzecz Klientów, znalazła wyraz w wysokiej ocenie świadczonej przeze mnie pomocy. Opinie Klientów dostępne tutaj.

Zachęcam do korzystania z mojej pomocy jako adwokata, już na wstępnym etapie sprawy,  jeszcze przed wytoczeniem pozwu. Należycie rozważenie wszelkich istotnych okoliczności faktycznych sprawy i odniesienie ich do instytucji prawa cywilnego i rodzinnego, pozwoli w przyszłości uniknąć nieporozumień i sporów jakie wyniknąć mogą na skutek nienależycie sformułowanego żądania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *